Malý Bumbo

Malý Bumbo, Detský domov Banská Bystrica - Svetluška, Kollárova 29, 974 01 Banská Bystrica

Kto je malý Bumbo:

Malý Bumbo - občianske združenie - vzniklo v roku 2004, aby sme pomáhali deťom, ktoré sú v Detský domov Banská Bystrica - Svetluška, pri ktorom o.z. pôsobí. Finančné prostriedky získavame predovšetkým z darov a príspevkov od fyzických a právnických osôb, z asignácie 2%, z výťažkov z verejných zbierok a rôznych dotácii a grantov od právnických osôb. Snažíme sa pomôcť a podporiť deti a Detský domov Banská Bystrica - Svetluška hlavne v oblastiach: − výchovného procesu, − pri športových a kultúrnych podujatiach detí, − modernizácie a vybavenia Detský domov Banská Bystrica - Svetluška pomôckami a technikou, − zdravotníckymi a rehabilitačnými pomôckami.

Kontakt: občianske združenie Malý Bumbo Detský domov Banská Bystrica - Svetluška Kollárova 29 974 01 Banská Bystrica IČO: 37956663

Bankové spojenie: číslo účtu: 1901344155/0200 

Predseda o. z.: Mgr. Ľubica Bľandová

Ďakujeme Vám, za každý cent, snahu a ochotu nám pomôcť. Rovnako ďakujeme aj všetkým anonymným darcom, ktorí nám pomáhajú.

Tlačivá na stiahnutie: Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov Vyhlásenie o poukázaní 2 %

 

„Srdce lidí si nenakloníme velkými činy, jež uvádějí v rozpaky, nýbrž drobnými pozornostmi, jež dojímají nebo překvapují."

Vladimír Neff 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti